Главная » Optimality

Optimality

Optimality

Рулон плаский OPTIMALITY®

ТОВ Медипак — єдиний в Україні виробник рулонов та пакетів для стерилізації медичних виробів та інструментів. На нашому підприємстві встановлено сучасне високотехнологічне обладнання останнього покоління провідних європейських виробників, що дозволяє виробляти продукцію, що перевершує по якості існуючі європейські аналоги. При цьому ціна на наши вироби істотно нижче, ніж імпортна продукція.

ТОВ Медипак має виробництво повного циклу: від флексографічного друку до виробництва кінцевої продукції. Завдяки постійному контролю виробничого процесу на кожному етапі виробництва ми гарантуємо високу якість нашої продукції.

Для виробництва рулонів та пакетів для стерилізації використовується тільки якісна сировина провідних виробників Європи та США, а саме, спеціальний медичний багатошаровий вологостійкий безворсовий папір, володіючий підвищеною міцністю, спеціальна медична багатошарова плівка, стійка до високих температур, спеціальний медичний скотч для пакування пакетів зі скотчем з термостійким клеєм, а також високоякісні індикаторні нетоксичні чорнила для нанесення індикаторних міток на упаковку для контролю процесу стерилізації.

Продукція представлена у вигляді рулонів та пакетів, а також самоклеючіх пакетів різних типорозмірів, призначених для пакування виробів, які підлягяють стерилізації парою, етилен оксидом та формальдегідом.

Сучасний дізайн упаковки відповідає високим вимогам, що пред’являються до стерилізації медичних виробів та інструментів. Суцільний термошов створює максимальний бар’єр для забезпечення збереження шва і надійної герметичності. Кольорові індикатори стерильності на зовнішній стороні і в середині упаковки забезпечують подвійний контроль якості процесу стерилізації. Кути пакетів додатково запаяні для відвертання накопичення пилу у відкритій упаковці. Пакети мають вирізи для пальців, які полегшують процес відкривання упаковок перед їх заповненням, а також витягання з упаковок простерилізованих виробів. Продукція підходить для використання будь-яких видів зварювальних апаратів. Контроль якості кожної партії виробленої продукції тестується відділом якості досвідним шляхом. Продукція ТОВ Медипак пройшла технічні випробування дослідних зразків “Пакети і рулони для стерилізації, ТУ У 13.9-41074440-001: 2017”, доклінічні санітарно-гігієнічні, токсиколого-гігієнічні, медико-біологічні випробування, випробування на біосумісність у відповідній акредитованій лабораторії, а також клінічні випробування і має медичний сертифікат, виданий органом з оцінки відповідності “Українським медичним центром сертифікації” МОЗ України, а також висновок санітарно-епідеміологічної експертизи. Продукція внесена в Державний реєстр медичної техніки і виробів медичного призначення.

  Заказы онлайн

  Телефоны для оформления заказов:


  Пн-Сб: 9:00-20:00


  (098) 331-05-55

  (093) 074-05-55

  (095) 226-05-55